„Az étterem részében voltunk a férjemmel. Fantasztikusan finom volt a vacsora és a hely is gyönyörű. A kiszolgálás is rendkívül kedves volt.Csak ajánlani tudjuk :)”
— Pájer Alexandra, Google
„Csodálatos hétvégét töltöttünk itt! A klasszikus szoba gyönyörű volt, az étterem pedig minden várakozásunkat felülmúlta. Veszprém ékköve!”
— Szabó Anna, vendégünk
„Nagyon hangulatos étterem a veszprémi völgy oldalában. Igényesen kialakított hangulatos belső és kellemes terasz. Az ételek finomak és az adagok is abszolút megfelelő méretűek (sőt, a rántott karaj óriási), az alapanyagok kiválóak és minden friss. Vegán ételek is vannak. Mindehhez nagyon kedves személyzet és gyors kiszolgálás! Mindenképp ajánlott!”
— Kasziba Levente, Google
1
/
3