„Nagyon hangulatos étterem a veszprémi völgy oldalában. Igényesen kialakított hangulatos belső és kellemes terasz. Az ételek finomak és az adagok is abszolút megfelelő méretűek (sőt, a rántott karaj óriási), az alapanyagok kiválóak és minden friss. Vegán ételek is vannak. Mindehhez nagyon kedves személyzet és gyors kiszolgálás! Mindenképp ajánlott!”
— Kasziba Levente, Google